Kontakt: +48 22 629 57 55 biuro@power4power.pl
Jeśli nie masz jeszcze konta
Login (email)       Hasło   

Power4Power

 

Power4Power jest firmą działającą w sektorze Odnawialnych Źródeł Energii. Powstała z połączenia wieloletnich doświadczeń z zakresu zarządzania inwestycjami, doradztwa biznesowego i prawnej obsługi podmiotów z sektora energetycznego.

Spółka oferuje kompleksową pomoc w zakresie tworzenia i wdrażania projektów inwestycyjnych, zarządzania oraz nadzoru merytorycznego i prawnego. Możliwe jest wdrożenie i uruchomienie w ramach małej energetyki, jak i bardziej zaawansowanych instalacji, a kierunek i zasięg inwestycji zawsze jest indywidualnie ustalany z Inwestorem.

Power4Power podejmuje się również wprowadzania na rynek autorskich projektów. Rola spółki polega na opracowaniu modelu biznesowego, ustaleniu zakresu prac, wyborze wykonawców i podwykonawców, utworzeniu całej struktury administracyjno-prawnej oraz dopilnowaniu wszelkich formalności w relacjach z podmiotami zależnymi i zewnętrznymi. Po fazie wdrożenia firma staje się podmiotem zarządzającym i nadzorującym prawidłowy rozwój projektu. Pozwala to na stworzenie bezpiecznego mechanizmu umożliwiającego wejście w projekt inwestorowi zewnętrznemu.

Zapraszamy na stronę Power4Power

 

 

WindNet jest oficjalną inwestycją
energetyczną spółki Power4Power.
Korzystanie w portalu oznacza akceptację Regulaminu
All Rights Reserved 2011-2023